Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dedektör Sahibinden Alınır
#1
Dedektör Sahibinden Alınır
Piyasada bun kadar fazla dedektör çeşidi ve fiyatı varken en iyi seçimi yapmak için nasıl bir yol izlemek lazım diyorsanız bu yazımızda dedektör alırken en doğru seçimi yapmanın yolunu bulabilirsiniz. Öncelikle dedektörler son yıllarda çok farklı özelliklerle tasarlandı bunu bilmelisiniz. İleri teknoloji özellikler hedefi doğru tespit etmenin yanında anında görüntüleme gibi olanaklar da sunuyor.
Ancak en iyi seçim deneyimli birinden dedektör almak olacaktır. Yani [b]dedektör sahibinden alınır[/b] diyebiliriz. Dedektörü sahibinden almanın en büyük avantajı kullanan kişinin tüm özelliklerini biliyor olması olacaktır. Dedektörün işe yarayıp yaramadığını arazi testi yaparak öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte dedektörü sahibinden alırsanız çok büyük bir fiyat avantajı da yakalarsınız. Dedektörü sahibinden alırken de sormanız gereken bazı sorular olduğunu belirtelim.
Sahibinden Dedektör Alırken Nelere Dikkat Etmeli
Dedektörü sunan kişi elbette özelliklerini belirtmiş olacaktır. Bu özellikler arasında mutlaka metal ayrımı ve derinlik özelliklerine dikkat etmek gerekiyor. Hedef belirlenirken dedektörün değerlilik oranına göre ayrım yapması önemli. En derinlerdeki hedefleri bile tespit ederek ne kadar derinlikte olduğunu göstermesi de oldukça önemli.
Dedektör sahibinden alınır diyoruz çünkü deneyime ilk elden ulaşmış oluyoruz. Dedektörü satan kişiye deneyimlerini sorma şansınız var. Hedef belirlemiş mi, değerli bir şeylere ulaşmış mı ne tür aramalar yapmış direk sorma şansınız var. Sahibinden dedektör alırken dilediğiniz soruları satan kişiye sormalısınız.
Sahibinden Dedektör Fiyatları
Dedektör fiyatları dedektörün teknolojik özelliklerine göre değişmektedir. Örneğin 3D dedektörler yeraltını TV gibi izlemenizi sağlayan dedektörlerdir. Dedektörün hassas arama fonksiyonları geliştikçe fiyatları da artabiliyor. Sahibinden dedektör fiyatları elbette çok daha uygun fiyatlar sunmaktadır. Üstelik sahibinden dedektör alırken fiyat konusunda pazarlık yapma şansınız da olacaktır.
Dedektör alırken sahibinden dedektör fiyatlarının çok daha uygun olduğunu göreceksiniz ancak güvenilir olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Evet, dedektör sahibinden alınır diyoruz ancak güvenilir yollarla sahibinden alınılmalıdır. Tüm hedef belirleme ve tespit özelliklerinin çalışıyor durumda olması oldukça önemlidir. Bu konuyu da satan kişiyle denem konusunda anlaşarak kolaylıkla halledebilirsiniz. Tüm fiyatlar arasında en iyi fiyatı veren satıcıya ulaşarak sorularınızı sormalısınız.
Reply
#2
H0St Show more!..
H0St More info!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)